SG73S2ERTTD36R0F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD36R0F
JLCPCB Part #
C6678498
Description
-55℃~+155℃ 36Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS