SG73S2ERTTD3482D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3482D
JLCPCB Part #
C6487877
Description
-55℃~+155℃ 34.8kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS