SG73S2ERTTD3481F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3481F
JLCPCB Part #
C7079959
Description
-55℃~+155℃ 3.48kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS