SG73S2ERTTD3401F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3401F
JLCPCB Part #
C5753588
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS