SG73S2ERTTD3400F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3400F
JLCPCB Part #
C7312726
Description
-55℃~+155℃ 340Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS