SG73S2ERTTD333J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD333J
JLCPCB Part #
C6222557
Description
-55℃~+155℃ 33kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS