SG73S2ERTTD3240F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3240F
JLCPCB Part #
C7312719
Description
-55℃~+155℃ 324Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS