SG73S2ERTTD3163D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3163D
JLCPCB Part #
C5917048
Description
-55℃~+155℃ 316kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS