SG73S2ERTTD3160F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3160F
JLCPCB Part #
C6487867
Description
-55℃~+155℃ 316Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS