SG73S2ERTTD305G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD305G
JLCPCB Part #
C7361201
Description
-55℃~+155℃ 3MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS