SG73S2ERTTD3013D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3013D
JLCPCB Part #
C5753565
Description
-55℃~+155℃ 301kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS