SG73S2ERTTD300G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD300G
JLCPCB Part #
C5917044
Description
-55℃~+155℃ 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS