SG73S2ERTTD3001F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD3001F
JLCPCB Part #
C7079951
Description
-55℃~+155℃ 3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS