SG73S2ERTTD2941F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2941F
JLCPCB Part #
C7312692
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS