SG73S2ERTTD2870D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2870D
JLCPCB Part #
C6222528
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS