SG73S2ERTTD2741F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2741F
JLCPCB Part #
C5894565
Description
-55℃~+155℃ 2.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS