SG73S2ERTTD2673F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2673F
JLCPCB Part #
C6487852
Description
-55℃~+155℃ 267kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS