SG73S2ERTTD2551F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2551F
JLCPCB Part #
C6678468
Description
-55℃~+155℃ 2.55kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS