SG73S2ERTTD240J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD240J
JLCPCB Part #
C6678467
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS