SG73S2ERTTD2403D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2403D
JLCPCB Part #
C7312638
Description
-55℃~+155℃ 240kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS