SG73S2ERTTD2402D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2402D
JLCPCB Part #
C5753543
Description
-55℃~+155℃ 24kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS