SG73S2ERTTD2320F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2320F
JLCPCB Part #
C7312629
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS