SG73S2ERTTD22R1F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD22R1F
JLCPCB Part #
C6487844
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS