SG73S2ERTTD2261F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2261F
JLCPCB Part #
C7361178
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS