SG73S2ERTTD2211D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2211D
JLCPCB Part #
C7312617
Description
-55℃~+155℃ 2.21kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS