SG73S2ERTTD2202F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2202F
JLCPCB Part #
C7079925
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 22kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS