SG73S2ERTTD2153D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2153D
JLCPCB Part #
C7312613
Description
-55℃~+155℃ 215kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS