SG73S2ERTTD202G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD202G
JLCPCB Part #
C7312601
Description
-55℃~+155℃ 2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS