SG73S2ERTTD200G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD200G
JLCPCB Part #
C6222473
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS