SG73S2ERTTD2003D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD2003D
JLCPCB Part #
C5894530
Description
-55℃~+155℃ 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS