SG73S2ERTTD1R5J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1R5J
JLCPCB Part #
C6222469
Description
-55℃~+155℃ 1.5Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS