SG73S2ERTTD1963F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1963F
JLCPCB Part #
C7312594
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS