SG73S2ERTTD1870F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1870F
JLCPCB Part #
C7361160
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS