SG73S2ERTTD185G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD185G
JLCPCB Part #
C6295583
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS