SG73S2ERTTD1823D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1823D
JLCPCB Part #
C5753510
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS