SG73S2ERTTD180J
MFR.Part #
SG73S2ERTTD180J
JLCPCB Part #
C7312589
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS