SG73S2ERTTD1743D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1743D
JLCPCB Part #
C6487811
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS