SG73S2ERTTD1741D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1741D
JLCPCB Part #
C7361152
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1.74kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS