SG73S2ERTTD1692D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1692D
JLCPCB Part #
C6222456
Description
-55℃~+155℃ 16.9kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS