SG73S2ERTTD1653D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1653D
JLCPCB Part #
C6295574
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS