SG73S2ERTTD1652D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1652D
JLCPCB Part #
C6678449
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS