SG73S2ERTTD1651F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1651F
JLCPCB Part #
C6678447
Description
-55℃~+155℃ 1.65kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS