SG73S2ERTTD1650D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1650D
JLCPCB Part #
C6678443
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS