SG73S2ERTTD153G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD153G
JLCPCB Part #
C5753481
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS