SG73S2ERTTD133J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD133J
JLCPCB Part #
C7361133
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS