SG73S2ERTTD1332F
MFR.Part #
SG73S2ERTTD1332F
JLCPCB Part #
C6679434
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS