SG73S2ERTTD132G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD132G
JLCPCB Part #
C7079888
Description
-55℃~+155℃ 1.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS