SG73S2ERTTD130G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD130G
JLCPCB Part #
C7312550
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS