SG73S2ERTTD122G
MFR.Part #
SG73S2ERTTD122G
JLCPCB Part #
C5753461
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS