SG73S2ERTTD11R3F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73S2ERTTD11R3F
JLCPCB Part #
C5894485
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 11.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS